Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną i podwyższonym ryzykiem zachorowań na COVID-19, Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" stara się elastycznie reagować na bieżące wydarzenia w kraju i za granicą. Dlatego wprowadzamy szereg niezbędnych w chwili obecnej zmian w Kalendarium wyjazdów wiosennych 2020.

Reagując na dynamikę sytuacji epidemiologicznej w kraju i na świecie, wprowadzamy poniższe zmiany do wiosennego Kalendarium wyjazdów programu "Study in Poland" 2020:

  1. Targi edukacyjne we Lwowie (wcześniej zapowiadany termin: 19-20 marca 2020).

W związku z wprowadzeniem kwarantanny i zakazem organizowania wydarzeń masowych na Ukrainie, targi zostały odwołane przez organizatorów. O ewentualnym przeniesieniu imprezy będziemy informować na bieżąco.

  1. Targi edukacyjne EduExpo w Taszkencie (wcześniej zapowiadany termin: 27-28 marca 2020).

W związku z sytuacją epidemiologiczną i podwyższonym ryzykiem zachorowań w regionie Azji Środkowo-Wschodniej w związku z aktualnymi zarządzeniami wewnątrz kraju, wyjazd zostaje odwołany.

  1. Targi edukacyjne w Kijowie (wcześniej zapowiadany termin: 3-4 kwietnia 2020)

Targi zostały przeniesione przez organizatorów, w związku z wprowadzeniem kwarantanny i zakazem organizowania wydarzeń masowych na Ukrainie.

Nowy wstępny termin targów: 20-21 maja 2020 (Kijów), 24 maja 2020 (Odessa).

Prosimy śledzić dalsze komunikaty na bieżąco.

  1. Targi edukacyjne w Ałmaty (wcześniej zapowiadany termin: 9-11 kwietnia 2020)

W związku z wprowadzeniem kwarantanny i zakazem organizowania wydarzeń masowych na Ukrainie, targi zostały odwołane przez organizatorów. O ewentualnym przeniesieniu imprezy będziemy informować na bieżąco.

  1. Wyjazd studyjny do Doha, Katar (wcześniej zapowiadany termin: 14-16 kwietnia 2020)

W nawiązaniu do sytuacji epidemiologicznej na świecie, władze Kataru odwołują najbliższe imprezy masowe. Annual Research Forum & Exhibition 2020 się odbędzie się w innym, w chwili obecnej nie ustalonym jeszcze terminie. W związku z powyższym, jesteśmy zmuszeni odwołać wyjazd studyjny do Kataru w dniach 14-16 kwietnia 2020.

UWAGA: Uprzejmie prosimy o śledzenie komunikatów na bieżąco. Będziemy Państwa informować o nowych datach wydarzeń, ewentualnym przeniesieniu wyjazdów w przypadku odpowiednich informacji od organizatorów imprez targowych.

Uprzejmie przepraszamy za ewentualne niedogodności.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

 

Zespół programu "Study in Poland"