Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie programu "Study in Poland" na targi edukacyjne "Osvita ta Kar'era", które odbędą się 3-4 kwietnia 2020 w Kijowie. Udział w tych targach jest od trzynastu lat stałym punktem naszego kalendarium wyjazdowego - jesteśmy konsekwentnie obecni na rynkach, skąd przyjeżdża do Polski najwięcej studentów.

Tej wiosny pojedziemy do Kijowa na targi już po raz dwudziesty piąty!

Ukraina pozostaje jednym z priorytetowych kierunków promocji polskich uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”.  Studenci z Ukrainy już od wielu lat stanowią najliczniejszą grupę narodowościową na polskich uczelniach, wg danych POL-on w roku akademickim 2018/2019 przyjechało ich do Polski ponad 39 tysięcy! Cały czas utrzymuje się tendencja wzrostową w tym zakresie, mimo że Ukraina, podobnie jak Polska,  boryka się ze skutkami niżu demograficznego.

Targi rekrutacyjne ”Osvita ta kar’era” w Kijowie to największe i najlepiej wypromowane wśród młodzieży wydarzenie tego typu na Ukrainie. Impreza jest objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Ukrainy. Miejsce imprezy pozostaje bez zmian – ul. Chreszczatik 2, Ukraiński Dom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska „Study in Poland”.

Strona targów (http://edu-abroad.com.ua/)

Termin rejestracji: 13 marca 2020

Więcej informacji: Wioleta Kupiec, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.