Uczelnie zainteresowane promocją swojej oferty edukacyjnej na zachodniej Ukrainie serdecznie zapraszamy do udziału w targach "Wyższa Osvita 2020" w dniach 19-20 marca 2020 we Lwowie.

Studenci z Ukrainy stanowią ponad połowę wszystkich studentów zagranicznych w Polsce. Według raportu “Studenci zagraniczni w Polsce 2019” w ubiegłym roku akademickim naukę w Polsce pobierało ponad 39 tysięcy młodych Ukraińców.

Te dane statystyczne nie pozostawiają złudzeń - na Ukrainie trzeba być! A ze Lwowa i obwodu lwowskiego pochodzi największa (w stosunku do innych obwodów) liczba Ukraińców studiujących w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowane uczelnie do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej - już 19-20 marca 2020 na targach "Wyższa Osvita 2020".

Uwaga: zmiana miejsca targów. Wiosną tego roku odbędą się one w Pałacu Kolejarzy (Lwów, Pałac Kultury im. Gnata Hotkievicza ul. Kuszewycza 1). Ta lokacja jest dobrze znana uczniom i rodzicom, gdyż odbywają się tutaj różne imprezy szkolne, koncerty, etc.

Program "Study in Poland" jest we Lwowie co roku na wiosnę. Targi "Wyższa Osvita" są inicjatywą, podjętą przez International Education Center we współpracy z Lwowską Izbą Handlu i Przemysłu.

Termin rejestracji – 3 marca 2020

Dodatkowe informacje:
Wioleta Kupiec, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.