Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur do Nagrody Środowiskowej Gwiazdy Umiędzynarodowienia / Internationalization Stars 2020. Misją Nagrody jest wyłonienie, nagrodzenie oraz promocja osób mających wybitne osiągnięcia w zakresie umiędzynarodowienia polskich szkół wyższych. Nagroda przyznawana jest przez Kapitułę składającą się z reprezentantów polskich instytucji i organizacji zaangażowanych w rozwój umiędzynarodowienia - pod honorowym patronatem wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina i przewodniczącego KRASP prof. dr hab. inż. Jana Szmidta, który pełni zarazem godność Przewodniczącego Kapituły. Sekretariat Nagrody prowadzi Fundacja Edukacyjna "Perspektywy", realizująca wspólnie z KRASP program międzynarodowej promocji polskich uczelni "Study in Poland".

Pierwsza edycja Nagrody - i jej Gala podczas konferencji "Studenci Zagraniczni w Polsce 2018", która odbyła się w styczniu br. w Gliwicach - spotkała się ze znakomitym przyjęciem w polskim środowisku akademickim. W podobnej formule przeprowadzona została druga edycja Nagrody, z finałem podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2019"", która odbyła się 17 stycznia 2019 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Trzecia edycja Nagrody, z finałem podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2020" odbędzie się 27 stycznia w Łodzi. Strona nagrody: www.gwiazdyinternacjonalizacji.pl

Kandydatów zgłaszać mogą władze uczelni i organizacji zaangażowanych w umiędzynarodowienie, a także nauczyciele akademiccy, studenci i doktoranci polskich szkół wyższych. (Regulamin Nagrody)

Nagroda 2020 zostanie przyznana w następujących kategoriach:

  • Gwiazda Zarządzania - Management Star
  • Gwiazda Kształcenia - Teaching Star
  • Gwiazda Marketingu - Marketing Star
  • Gwiazda Badań - Research Star
  • Wschodząca Gwiazda - Rising Star
  • Gwiazda Dyplomacji Publicznej - Public Diplomacy Star

Przyznana zostanie także nagroda specjalna:

  • Wybitna Gwiazda - Distinguished Star

Gala Finałowa Nagrody "Gwiazdy Umiędzynarodowienia / Internationalization Stars" odbędzie się 27 stycznia 2020 r. w Łodzi podczas konferencji
"Studenci zagraniczni w Polsce 2020".

ANKIETA KONKURSOWA
Zgłoszenia należy nadsyłać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 grudnia 2019 r.

Regulamin Nagrody:
http://gwiazdyinternacjonalizacji.pl/regulamin

Kategorie Nagrody:
http://gwiazdyinternacjonalizacji.pl/kategorie