Zarówno organizatorzy  studiów dla elity biznesu, jak i kandydaci zainteresowani najlepszymi programami kształcenia liderów oczekują na Ranking MBA Perspektywy 2018. Wyniki tego rankingu ogłosimy 12 czerwca w Warszawie podczas Forum Liderów Kształcenia Biznesowego.

W poprzednich edycjach w naszym rankingu zwyciężały programy prowadzone przez Szkołę Główną Handlową, Uniwersytet Warszawski, Akademię Leona Koźmińskiego, Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ranking obejmuje ponad połowę wszystkich aktywnych studiów dedykowanych kadrze zarządzającej. Współzawodnictwo oparte jest o takie grupy kryteriów jak: preferencje pracodawców, opinie absolwentów, wymagania stawiane studentom, ocena kadry dydaktycznej. Ocenie podlegają również merytoryczne cechy programu, wsparcie procesu kształcenia, ranga i prestiż programu (m.in. ranga dyplomu zagranicznego partnera, akredytacje i certyfikaty krajowe i zagraniczne).

W Internecie wyniki rywalizacji między najlepszymi programami MBA pojawią się o północy z 11 na 12 czerwca br. Organizatorów studiów biznesowych zainteresowanych promocją w czerwcowym wydaniu miesięcznika “Perspektywy” oraz w serwisie rankingu zapraszamy do 25 maja do kontaktu z działem marketingu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(fot. z Gali 2016 na stronie MBA)