Zapraszamy do udziału w największej kampanii informacyjnej w kraju skierowanej do maturzystów 2018, w dniach 7-29 września 2017. To tu matura spotyka się ze studiami – wrzesień to czas deklaracji maturalnych, a co za tym idzie, wyboru kierunków studiów i poszukiwania swojej wymarzonej uczelni. Podczas Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2017, który odbędzie się w 16 największych miastach akademickich, maturzyści będą mogli nie tylko dowiedzieć się o przebiegu i zasadach matury od ekspertów Okręgowych Komisji Edukacyjnych, ale poznać ofertę edukacyjną uczelni z regionu i całej Polski.

W ramach Salonu odbędzie się cykl prezentacji na temat wyboru kierunku studiów i perspektyw zawodowych, jakie związane są z wybranymi kierunkami. Podpowiemy młodym ludziom, jak sobie radzić ze stresem, jak skutecznie się przygotować do matury i jak zaprezentować się na egzaminie maturalnym. Ubiegłoroczną edycję Salonu odwiedził niemal co drugi maturzysta w kraju!

Salon odwiedzą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, zwłaszcza maturzyści 2018, a także uczniowie młodszych klas, nauczyciele, pedagodzy szkolni i szkolni doradcy edukacyjno-zawodowi. Prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2018/19 odbędą się z udziałem rektorów i przedstawicieli uczelni.

Szczegóły na www.salonmaturzystow.pl