Targi edukacyjne online "Obrazovanie i kariera" - rynek: Białoruś - kontynuacja

Rynek białoruski od lat jest jednym z priorytetowych kierunków rozwoju i obecności programu "Study in Poland", a także promocji oferty polskich uczelni - ze względu na swój potencjał rozwoju, a także imponujący wzrost liczby studentów, który odnotowujemy z roku na rok. Jest on również jednym z tych "łatwiej osiągalnych" i perspektywicznych w warunkach pandemii, kiedy dalekie podróże wciąż wydają się dość abstrakcyjne.

Co roku w lutym bierzemy udział w targach edukacyjnych organizowanych przez Expoforum w Mińsku. Mimo obiektywnych trudności pandemicznych, nie wyobrażamy sobie, żeby zabrakło tradycyjnego stoiska "Study in Poland".

W tym roku udział w targach "Obrazovanie i kariera" weźmiemy online.

Organizatorzy, chcąc zapewnić wysoką frekwencję, zdecydowali się na ciekawą formułę: targi edukacyjne na ich wirtualnej platformie wystawowej będą trwały kilka tygodni, zamiast tradycyjnych kilku dni - od 15 lutego do końca marca.

Ruch i zapytania z platformy Expoforum będzie kierowany na stoiska na platformie Perspektyw.

Stoisko trzeba będzie urządzić tylko raz na potrzeby wszystkich nadchodzących imprez targowych.

Więcej informacji: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 821 90 27