Targi edukacyjne online "Obrazovanie i kariera" - rynek: Białoruś

Rynek białoruski od lat jest jednym z priorytetowych kierunków rozwoju i obecności programu "Study in Poland", a także promocji oferty polskich uczelni - ze względu na swój potencjał rozwoju, a także imponujący wzrost liczby studentów, który odnotowujemy z roku na rok. Jest on również jednym z tych "łatwiej osiągalnych" i perspektywicznych w warunkach pandemii, kiedy dalekie podróże wciąż wydają się dość abstrakcyjne.

Co roku w lutym bierzemy udział w targach edukacyjnych organizowanych przez Expoforum w Mińsku. Mimo obiektywnych trudności pandemicznych, nie wyobrażamy sobie, żeby zabrakło tradycyjnego stoiska "Study in Poland".

W tym roku udział w targach "Obrazovanie i kariera" weźmiemy online. Organizatorzy, chcąc zapewnić wysoką frekwencję, zdecydowali się na ciekawą formułę: targi edukacyjne na ich wirtualnej platformie wystawowej będą trwały kilka tygodni, zamiast tradycyjnych kilku dni - od 15 lutego do końca marca.

Żeby zapewnić uczelniom "Study in Poland" komfort pracy i większą rozpoznawalność, optymizować procesy przygotowawcze, a także móc kierować ruchem kilku czasem nakładających się na siebie imprez edukacyjnych, postanowiliśmy wykorzystać możliwości wirtualnej platformy Perspektyw, gdzie każdy uczestnik będzie miał własne stoisko wirtualne, zaaranżowane wg potrzeb. Stoiska mają dostęp do wspólnego czatu wydarzenia, a także własny czat z odwiedzającymi.

Ruch i zapytania z platformy Expoforum będzie kierowany na stoiska na platformie Perspektyw.

Stoisko trzeba będzie urządzić tylko raz na potrzeby wszystkich nadchodzących imprez targowych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na targi "Obrazovanie i kariera" online!

Z racji dłuższego czasu trwania targów, termin zgłoszeń upływa 26 lutego. Zalecamy jednak jak najszybsze zgłoszenie udziału – zaczynamy już od 15 lutego!

Więcej informacji: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 821 90 27