Główne cele i zasady realizacji programu zostały określone w „Porozumieniu o ustanowieniu partnerstwa strategicznego” w prowadzeniu programu Study in Poland zawartym przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) i Fundację Edukacyjną „Perspektywy” w dniu 29 czerwca 2007 roku.

Na mocy „Porozumienia” powołany został Zespół Koordynujący, którego zadaniem jest nadzór nad realizacją programu Study in Poland. W skład Zespołu wchodzą rektorzy uczelni członkowskich KRASP i przedstawiciele Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy”.

Zgodnie z „Porozumieniem” każda uczelnia członkowska KRASP indywidualnie podejmuje decyzję, w ramach posiadanej autonomii, o udziale w programie Study in Poland w danym roku akademickim. W uzgodnieniu z Zespołem Koordynującym przyjęto dwie formy odpłatności za udział w programie: ryczałtową i pakietową.

Oferta ryczałtowa obejmuje wszystkie formy promocji przygotowane na dany rok akademicki. Zryczałtowana kwota zależy od wielkości uczelni i wynosi 18 tysięcy złotych netto  dla uczelni  posiadającej powyżej 15 tysięcy studentów i 14 tysięcy złotych netto dla uczelni mające mniej, niż 15 tysięcy studentów).

Oferta pakietowa ma ew. ułatwić zainteresowanym Uczelniom bardziej elastyczny dobór działań promocyjno-marketingowych oferowanych w ramach programu Study in Poland - dlatego wycenione zostały znajdujące się w ofercie poszczególne formy działalności.

Szczegóły Oferty ryczałtowej znajdą Państwo w zakładce OFERTA ALL-INCLUSIVE, oferta pakietowa przedstawiona jest w zakładce OFERTA TAILOR-MADE

Uwaga: w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w targach stacjonarnych – ze względu na pogorszenie się sytuacji epidemicznej lub odwołania / przeniesienia imprezy targowej przez organizatorów, zaproponujemy uczelniom Study in Poland udział w wydarzeniach online na platformie wirtualnej Perspektyw, skierowanych na zapowiedziane rynki.

W innych przedsięwzięciach programu Study in Poland - takich jak konferencje, szkolenia oraz wydarzenia i inne aktywności dodatkowe - uczelnie uczestniczące w programie w ramach zlecenia ryczałtowego i pakietowego będą miały zapewnioną możliwość uczestniczenia na zasadach ulgowych.

 

Koordynatorka Study in Poland: Julia Łysik, (22)  821 90 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.