Pogarszająca się sytuacja epidemiczna i kolejno odwoływane lub przenoszone na wiosnę imprezy targowe, które jeszcze 2-3 tygodnie temu wydawały się możliwe do zrealizowania, wymuszają na nas tymczasowy (mamy nadzieję) powrót do wydarzeń wirtualnych.

Za nami bardzo udany wyjazd na targi do Stambułu, gdzie 23 i 24 października promowaliśmy ofertę polskich uczelni w ramach wspólnego stoiska „Study in Poland” na targach IEFT.

18-19 listopada 2021 skorzystamy z oferty naszych wieloletnich partnerów wystawowych w Kijowie, którzy organizują międzynarodowe targi edukacyjne online „Osvita ta kariera 2021”, niejako w zamian stacjonarnych targów edukacyjnych, które miały odbyć się w Kijowie w połowie października 2021, ale zostały odwołane z powodu nagłego wzrostu liczby zakażeń. Żeby nie ograniczać się do rozwiązań organizatorów, skorzystamy dodatkowo z możliwości PVP – Perspektywy Virtual Platform, gdzie przekierujemy ruch ze stoiska Study in Poland na platformie targów „Osvita ta kariera 2021”, a każdej uczelni zapewnimy własne stoisko wirtualne, zaaranżowane wg własnych potrzeb, z możliwością prowadzenia rozmów z kandydatami na własnym czacie.

25 listopada 2021 roku zorganizujemy własne wydarzenie promocyjno-informacyjne, skierowane do kandydatów z Ukrainy i Białorusi, których nie tylko zaprosimy do rozbudowanej strefy EXPO, ale i zaproponujemy im ciekawy program na scenie głównej, z którego dowiedzą się o najważniejszych aspektach procesu rekrutacji, ofercie studiów w Polsce, a także perspektywach dalszego rozwoju zawodowego. Do wydarzenia wykorzystamy platformę wirtualną Perspektyw, poprzedzimy go, oczywiście szeroką kampanią informacyjną w krajach docelowych.

2 grudnia 2021 odbędzie się podobne wydarzenie promocyjno-informacyjne Study in Poland, tym razem skierowane do studentów z Azerbejdżanu, Uzbekistanu i Tadżykistanu.

Zapraszamy serdecznie do rejestracji na powyższe wydarzenia w Kalendarium 2021/22 na stronie www. info.studyinpoland.pl!