Chcąc uzupełnić ofertę wyjazdów na targi stacjonarne, a także dotrzeć do kandydatów na ważnych dla Polski rynkach, dostęp do których jest obecnie z różnych względów utrudniony, wzbogacamy jesienną ofertę Study in Poland o szereg wydarzeń online.

Program „Study in Poland” od wielu lat był uczestnikiem targów edukacyjnych w Mińsku, przed pandemią byliśmy tam co roku. Niestety obecnie wyjazd do Mińska przedstawicieli polskich uczelni wydaje się być dość ryzykowny.

W związku z tym w październiku 2021 skorzystamy z oferty naszych wieloletnich partnerów wystawowych w Mińsku, którzy organizują trwające przez cały miesiąc międzynarodowe targi edukacyjne online „Education and Career 2021”.
Expoforum.by, bo to o nich mowa, posiadają własną platformę do wydarzeń wirtualnych, dającą różne możliwości interakcji i prezentacji oferty edukacyjnej. Na platformie organizatorów zorganizujemy stoisko programu „Study in Poland”, z którego zainteresowani będą kierowani do strefy EXPO wydarzenia na Platformie Perspektyw.
W ten sposób nie będziemy ograniczać się do rozwiązań organizatorów, a każdej uczelni zapewnimy własne stoisko wirtualne, zaaranżowane wg własnych potrzeb, z możliwością prowadzenia rozmów z kandydatami na własnym czacie.

Targi będą trwały przez cały październik (1 – 31 października 2021).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 7.10.2021

Zgłoś udział

Więcej informacji:
Julia Łysik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 821 90 27