We współpracy z Bolashaq Development Fund serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w prestiżowych targach edukacyjnych „International Education Fairs 2021”, które odbędą się w Ałmaty 1-2 listopada 2021.

Organizatorem listopadowych targów edukacyjnych w Kazachstanie jest Bolashaq Development Fund, realizujący między innymi program stypendialny "Balashak", zainicjowany przez pierwszego prezydenta Nursułtana Nazarbajewa w 1993 roku. Oznacza to wysoki poziom organizacji wydarzenia, wsparcie i patronaty ze strony władz, a także szeroką jego promocję wśród młodzieży.

Dla polskich uczelni jest to znakomita okazja, aby umocnić swoją obecność na niezwykle perspektywicznym rynku kazachskim, który od lat jest jednym z priorytetowych kierunków zagranicznej aktywności „Study in Poland” – liczba studentów z tego kraju w Polsce z roku na rok wzrasta. Według danych OPI w roku 2021 studiowało w Polsce, na pełnych programach kształcenia ponad półtora tysiąca młodych Kazachów!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska "Study in Poland". W związku z ograniczeniami, wprowadzonymi przez organizatorów wydarzenia, prosimy o zgłoszenie jednego przedstawiciela Uczelni do pracy na wspólnym stoisku. Wyjątkowo w tym roku praca na stoisku może zostać zorganizowana w trybie zmianowym.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 września (włącznie).

Zgłoś udział

UWAGA: Termin nieprzekraczalny - ze względu na konieczność ścisłego planowania sposobu pracy na wspólnym stoisku, nie będziemy mogli przyjąć zgłoszeń po wskazanym terminie.

Prosimy o śledzenie sytuacji epidemicznej w wybranych przez Państwa destynacjach, a także sprawdzanie informacji konsularnych pod kątem obowiązków wizowych (dot. Rosji i Kazachstanu).

Uwaga: do końca 2021 roku Kazachstan przywrócił obowiązek wizowy dla obywateli Polski. Prosimy o zapoznanie się z wymogami i procedurami wizowymi.

Kwestie logistyczne i wjazdowe, w tym związane z wymogami epidemicznymi w krajach docelowych przedstawiciele zgłoszonych na targi uczelni załatwiają we własnym zakresie.

Zachęcamy do rezerwowania połączeń lotniczych z elastyczną datą, a hoteli – w opcji w pełni zwrotnej.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia lub odwołania wydarzenia, w przypadku niekorzystnej sytuacji epidemicznej lub wprowadzenia obostrzeń, uniemożliwiających zorganizowanie imprezy masowej.

Strona targów

Więcej informacji:
Julia Łysik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (22) 821 90 27