Informator dla Maturzystów ”od zawsze” towarzyszy wrześniowym Salonom Maturzystów. Podobnie będzie i w tym roku. Wydaniu drukowanemu, o wysokim nakładzie, towarzyszyć będzie edycja elektroniczna w formie e-Booka.

Strategie maturalne, inspiracje kierunkowe, rankingi, rekomendacje absolwentów i studentów oraz pełne oferty uczelni wraz z zasadami przyjęć na studia. Edycja 2020, wyjątkowa – jubileuszowa (30. z kolei!) – będzie dostosowana do nadzwyczajnej sytuacji w jakiej organizujemy wydarzenie, choć absolutnie nie rezygnujemy z wydania drukowanego, które było dotąd podstawą decyzji dla 4.500.000 kandydatów na studia!

Informator drukowany trafi do wszystkich liceów i techników oraz do poradni psychologiczno-pedagogicznych , do bibliotek. Będzie dostępny w sprzedaży w Empikach, w księgarniach edukacyjnych, w kioskach. Najważniejsze ustalenie dotyczy jednak zarejestrowanych gości Salonu Maturzystów Perspektywy 2020: rejestracja pozwoli im na pobranie bezpłatnego e-booka Informatora!

Taka wersja publikacji ma też dla uczelni ogromny walor – może być aktualizowana na potrzeby rekrutacji w czerwcu 2021. Sprawdziliśmy tę opcję, ku wielkiemu zadowoleniu uczelni, w aktualnym wydaniu dostępnym na stronie głównej Perspektywy.pl.

Do 29 lipca przyjmujemy jeszcze zlecenia reklamowe do IM’21.
Zapraszamy: reklama.perspektywy.pl/idm2021/