Za nami „ABC Rekrutacji” - cykl spotkań online z uniwersytetami, uczelniami technicznymi, medycznymi i z niepublicznymi szkołami wyższymi. Spotykaliśmy się na platformie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach kampanii STUDIA 2020.

Umożliwiliśmy Wam wysłuchanie argumentów, które mogą przydać się - po otrzymaniu wyników matur - w podjęciu ostatecznych decyzji o wyborze kierunku studiów i uczelni. Omówiliśmy wszystkie awaryjne procedury maturalne (na wszelki wypadek!).

Poznaliśmy ponad sto ciekawych propozycji  kierunkowych przygotowanych przez uczelnie, rozmawialiśmy z ekspertami ds. rankingów, poznaliśmy ważne źródła informacji o losach absolwentów różnych uczelni i kierunków.

Mamy zarejestrowane świetne rozmowy z ludźmi opinii – z Janiną Bąk (znaną naukowczynią –statystykiem, a jednocześnie uwielbianą blogerką, znaną jako Janina Daily), z kilkudziesięcioma studentami, absolwentami i wybitnymi nauczycielami akademickimi.  Zgromadziliśmy kapitał inspiracji i informacji, które mogą przydać się w decyzji o tym gdzie, dlaczego i jak aplikować z sensem. Korzystajcie z tych materiałów offline, są dostępne pod adresem: www.studia.gov.pl/studia2020 !

Wrócimy do Was we wrześniu (podamy wcześniej konkretne terminy), aby poprowadzić spotkania z informacjami o wolnych miejscach – wrócimy na uczelnie, aby pokazać ich jesienną ofertę last minute rekrutacji 2020. Nie martwcie się już o nic – ogłaszamy WAKACJE!:)