Perspektywy rozpoczęły prace nad przygotowaniem 30. jubileuszowej edycji najbardziej popularnej w naszym kraju publikacji dla kandydatów na studia. Ukaże się ona - jak co roku - na początku września br. i dystrybuowana będzie bezpłatnie, tak jak zwykle, na Salonie Maturzystów w głównych miastach akademickich.

Informator przesłany zostanie również do wszystkich czołowych liceów i techników w Polsce. Edycji drukowanej towarzyszyć będzie wersja internetowa (w formie e-Booka), co zapewni gwarantowane dotarcie do co najmniej połowy ogółu uczniów klas maturalnych!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty reklamowej. Przedstawiamy tylko niektóre z powodów, dla których warto promować ofertę Waszej Uczelni w tym jubileuszowym wydaniu Informatora:

  • 260 stron rzetelnej informacji edukacyjnej.
  • Długofalowy efekt - kampania promocyjna trwa 12 miesięcy
  • W części informatorowej: 390 szkół wyższych, ponad 960 kierunków, zasady przyjęć na studia, w części poradniczej: matura 2021, życie na studiach, Ranking Szkół Wyższych 2020, Ranking Kierunków Studiów 2020 (70 kierunków), prezentacje uczelni i kierunków, rekomendacje aktualnych studentów i absolwentów.
  • Nakład 45.000 - poza 40.000 gratisowych egz. na Salonach Maturzystów 5.000 w sprzedaży w przystępnej cenie 9.90 zł.
  • Moduły reklamowe już od 3000 zł netto.

 Cennik i zlecenia do pobrania na stronie www.reklama.perspektywy.pl/idm2021