Z myślą o rekrutacji na rok akademicki 2021/22 Perspektywy zapraszają do udziału w Salonie Maturzystów Perspektywy 2020. W tym roku zorganizowany zostanie zarówno w sposób tradycyjny, jak i w wersji online w dniach 7 – 30 września br. w 13 miastach akademickich. Patronat na Salonem objął minister nauki i szkolnictwa wyższego Wojciech Murdzek.

Zakładamy, że we wrześniu br. szkoły i uczelnie będą w pełni funkcjonować, choć możliwe będą ograniczenia związane z liczbą osób przebywających jednocześnie w salach i audytoriach. Stąd „hybrydowa’’ formuła Salonu, która pozwoli na zorganizowanie tej kampanii informacyjnej niezależnie od okoliczności, z jeszcze większym niż zazwyczaj dotarciem do uczniów ostatnich klas liceów i techników.

Doświadczenie Perspektyw w organizacji wydarzeń edukacyjnych online (m.in. sukces “Kierunków wirusoodpornych” i Women in Tech Days oraz wirtualnego Dnia Maturzysty 2020) jest gwarancją, że niezależnie od sytuacji epidemicznej, młodzi ludzie uzyskają we wrześniu pełną wiedzę o egzaminie maturalnym 2021 i rekrutacji na studia na rok akademicki 2021/22. We wrześniu zatem matura znów “spotka się” ze studiami – być może w realu, a na pewno online.

Informacje o Salonie oraz o ofercie udziału są pod adresem:

www.salonmaturzystow.pl