Kazachstan, a dokładnie Almaty powoli staje się stałą pozycją w wiosennym planie wyjazdowym „Study in Poland”. Według najnowszych danych w Polsce jest obecnie 1024 studentów z Kazachstanu, od kilku lat obserwujemy tendencję wzrostową, a to dobry powód, aby udać się tam ponownie. Tym razem zapraszamy do Almaty, na targi ”Education and Career 2020”, które odbędą się 9-11 kwietnia 2020 w centrum Atakent-Expo.

W tym roku akademickim będzie to już drugi wyjazd programu „Study in Poland” do Kazachstanu. W listopadzie 2019 byliśmy w Astanie.

Kazachstan jest od trzech lat jednym z priorytetowych kierunków zagranicznej aktywności „Study in Poland” – przyrost liczby studentów z tego kraju w Polsce wykazuje rosnącą z roku na rok dynamikę.

Trzymamy więc kciuki i staramy się robić wszystko, aby umacniać wśród kazachstańskiej młodzieży prestiż dyplomu polskiej uczelni, bo inne rynki się kurczą – szczyt dynamiki przyrostu studentów z Ukrainy mamy dawno za sobą.

Na targach w Almaty na polskie uczelnie będzie czekało biało-czerwone stoisko „Study in Poland”, z logotypami wszystkich uczestników wydarzenia. Koszty podróży, ubezpieczenia, diety wyjazdowe oraz zakwaterowanie uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Miejsce targów: Almaty, Atakent Expo, ul. Timiryazeva 42

Termin rejestracji na wydarzenie: 13 marca 2020

Więcej informacji: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.