Armenia jest krajem z długą historią (Ormianie przyjęli chrzest już w 301 roku) i młodym społeczeństwem - największą liczbowo grupę stanowi tu młodzież w wieku 20-24 lata! Jest to społeczeństwo nie tylko młode, ale i ambitne, dobre wykształcenie cieszy się tutaj coraz większym zainteresowaniem, gdyż popyt na wysoko wykwalifikowane kadry stale wewnątrz kraju rośnie.

Fale imigracji spowodowały, że dużo etnicznych Ormian mieszka poza granicami swojej historycznej ojczyzny. Z jednej strony, tradycyjnie mocne więzy rodzinne i międzyludzkie pomagają im utrzymywać relacje z krajem pochodzenia, z drugiej zaś jest to naród ambitny i z łatwością odnajdujący się w nowych realiach, w innym otoczeniu kulturowym.

Targi rekrutacyjne „Education & Career” w Erywaniu to jedyne wydarzenie tego typu w regionie, zorganizowane przy wsparciu Ministerstwa Szkolnictwa Armenii. Polskie stoisko narodowe "Study in Poland" będzie obecne na nich po raz drugi. Wierzymy, że Kaukaz ma duży potencjał rekrutacyjny, a długoterminowe działania na tym rynku dadzą wymierne efekty.

Targi rekrutacyjne „Education & Career 2020” odbędą się w Erywaniu w dniach 4-6 marca 2020 w Centrum wystawienniczym „Erywań EXPO”, ul. A. Akopiana 3.
Wszystkie zainteresowane uczelnie zapraszamy na wspólne stoisko „Study in Poland”. Naprawdę warto!

Termin rejestracji na wydarzenie – 14 lutego 2020.

Julia Łysik, tel. 22 628 58 62, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.