Jest nam miło poinformować Państwa, że do kalendarza wrześniowych spotkań z maturzystami dołączył Kielecki Salon Maturzystów. Odbędzie się on 25 września na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. Serdecznie zapraszamy uczelnie zainteresowane spotkaniem z maturzystami z województwa świętokrzyskiego do udziału w tym Salonie. Jednocześnie przedłużamy 5% rabat dla wszystkich zgłaszających się Wystawców. Przedłużenie rabatu będzie obowiązywało do 14 czerwca br -  warto z tego skorzystać.

Salon Maturzystów odbędzie się w 16 miastach w Polsce, a jego ostatnią edycję odwiedził niemal co trzeci maturzysta. To tutaj, na Salonie, matura spotyka się ze studiami. Przyszli maturzyści wybierają przedmioty, które będą zdawać na maturze i poszukują informacji gdzie ubiegać się o przyjęcie na wyższą uczelnię w kraju lub za granicą.

Podczas Salonu maturzyści mogą uzyskać komplet informacji na temat matury, z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, od ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, jak również na temat wymagań rekrutacyjnych bezpośrednio od uczelni z całej Polski - co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe.

Poza ofertą edukacyjną uczelni z regionu i z całej Polski, spotkaniami maturalnymi odwiedzający Salon będą mogli uczestniczyć w spotkaniach warsztatowych, prezentacjach uczelni, pokazach efektywnych metod nauki i przełamywania maturalnego stresu oraz będą mieli możliwość konsultacji z fachowymi doradcami kariery.

Zapraszamy do udziału.

Więcej informacji: www.salonmaturzystow.pl