W dniu 28 czerwca odbędzie się w Łodzi narada konsultacyjna uczelni biorących udział w programie "Study in Poland". Gospodarzem narady będzie Uniwersytet Łódzki.

Celem narady jest podsumowanie realizacji programu „Study in Poland” w mijającym roku akademickim, przyjęcie zasad i planu działań w roku akad. 2019/20, a także omówienie priorytetów na lata 2020-2022.

Z całą pewnością, mijająca edycja była ciekawa i pracowita pod wieloma względami: od kontynuowania szkoleń w ramach Akademii Internacjonalizacji, gdzie omawiane są najbardziej aktualne i wymagające uwagi tematy z zakresu umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego, poprzez merytoryczne dyskusje podczas konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce 2019” na SGGW, aż po targi i misję edukacyjną w Kazachstanie, mające na celu szersze otwarcie nowych rynków rekrutacyjnych lub rozwój i polepszenie dotychczasowej pozycji polskich uczelni. O tym wszystkim będziemy dyskutować w Łodzi.

Prosimy o wpisanie tej daty już teraz do Państwa kalendarzy! Tradycyjnie, sugerujemy udział w naradzie Rektora lub Prorektora odpowiadającego za międzynarodową promocję i współpracę uczelni, Pełnomocnika ds. programu „Study in Poland” oraz dyrektorów lub przedstawicieli pionów promocji i współpracy międzynarodowej.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony Narady pod adresem: www.studyinpoland.pl/narada2019. Znajdują się na niej niezbędne informacje organizacyjne, program, a także formularz rejestracyjny on-line.

Termin zgłoszeń: 14 czerwca 2019

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie uczelnie uczestniczące w "Study in Poland"!

Zespół "Study in Poland"

Dodatkowe informacje:
Julia Łysik, tel. 22 628 58 62 wewn. 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zdjęciach: Narada programowa "Study in Poland" 2018