W majowym wydaniu Miesięcznika Edukacyjnego “Perspektyw” zostaną opublikowane wyniki Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019 oraz Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2019.

Publikacja ma wielką wagę dla analiz prowadzonych przez organizatorów studiów i całe środowisko akademickie, na wyniki tego wielokryterialnego badania czekają jednak przede wszystkim maturzyści, którzy muszą podjąć jedną z najważniejszych życiowych decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z wielkiego potencjału marketingowego obydwu rankingów.

Z satysfakcją informujemy, że rankingowe wydania "Perspektyw" czynią z naszego miesięcznika lidera kategorii "Najpopularniejszych Mediów" w badaniach Instytutu Monitorowania Mediów, dając nam 1. m-ce w kategorii miesięczników i pozycję w czołówce innych periodyków.

Także statystyki Google Analytics nie pozostawiają wątpliwości co do znaczenia rankingu. Kwietniowa publikacja Rankingu Studiów Inżynierskich oraz czerwcowa – Rankingu Szkół Wyższych i Rankingu Kierunków Studiów 2018 na portalu Perspektywy.pl spowodowały dokonanie łącznie 2.291.478 odsłon wygenerowanych przez 455.944 unikalnych użytkowników. Odnotowaliśmy 697.270 sesji.

Promocja Państwa Uczelni i Wydziału w rankingowym kontekście to doskonały branding marek szkolnictwa wyższego.

Zapraszamy!
pobierz zlecenie

Na zlecenia od Państwa czekamy do 15 kwietnia br.