Zapraszamy na kolejne szkolenie w ramach „Akademii Internacjonalizacji”, które odbędzie się 15 kwietnia w Golden Floor Plaza w Warszawie. Jego celem jest przybliżenie zagadnień związanych z uruchomieniem i prowadzeniem programu kształcenia we współpracy z partnerami z zagranicy, po ukończeniu którego, absolwent uzyskuje wspólny, podwójny lub wielokrotny dyplom.  

PROGRAM | REJESTRACJA

Szkolenie będą prowadzić Joanna Laskowska, kierownik Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz ekspert, prof. Władysław Wieczorek. Omówią oni m.in. zagadnienia dotyczące przygotowania programów kształcenia i ich realizacji. Przybliżą także zagadnienia formalnoprawne, a także praktyczne aspekty realizacji międzynarodowych studiów wspólnych.

Szkolenie adresowane jest zarówno do osób, które na uczelniach pełnią funkcje administracyjne, jak i naukowców zainteresowanych i/lub zaangażowanych w realizacje wspólnych programów kształcenia.

Więcej informacji:

Joanna Domagała, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.studyinpoland.pl/akademia-internacjonalizacji