Serdecznie zapraszamy uczelnie członkowskie programu "Study in Poland" na targi edukacyjne "Osvita ta Kar'era", które odbędą się 12-13 kwietnia 2019 w Kijowie. Udział w tych targach jest od dwunastu lat stałym punktem naszego kalendarium wyjazdowego - jesteśmy konsekwentnie obecni na rynkach, skąd przyjeżdża do Polski najwięcej studentów.

Tej wiosny pojedziemy do Kijowa na targi już po raz dwudziesty trzeci! Nic dziwnego - program "Study in Poland" jest obecny tu regularnie dwa razy w roku, a stoisko "SiP" jest najbardziej widocznym i przyciągającym uwagę elementem całej powierzchni targowej.

Ukraina pozostaje jednym z priorytetowych kierunków promocji polskich uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”.  Studenci z Ukrainy już od wielu lat stanowią najliczniejszą grupę narodowościową na polskich uczelniach, wg danych POL-on w roku akademickim 2017/2018 przyjechało ich do Polski blisko 39 tysięcy. Cały czas utrzymuje się tendencja wzrostową w tym zakresie, mimo że Ukraina, podobnie jak Polska,  boryka się ze skutkami niżu demograficznego.

Targi rekrutacyjne ”Osvita ta kar’era” w Kijowie to największe i najlepiej wypromowane wśród młodzieży wydarzenie tego typu na Ukrainie. Impreza jest objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Ukrainy. Miejsce imprezy pozostaje bez zmian – ul. Chreszczatik 2, Ukraiński Dom.

Strona targów

Więcej informacji:

Wioleta Kupiec
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (22) 628 58 62

Zgłoś udział