Serdecznie zapraszamy na szkolenie "Uczelnia w Mediach Społecznościowych", które odbędzie się 16 stycznia 2019 r. w Przestrzeni from Facebook w Warszawie - w przeddzień konferencji Studenci Zagraniczni w Polsce 2019. Szkolenie jest skierowane do uczestników konferencji, a udział w nim jest bezpłatny.

Szkolenie 16 stycznia będzie wstępem do projektu "Uczelnia w Mediach Społecznościowych”,  organizowanego wspólnie przez Przestrzeń from Facebook oraz Fundację Edukacyjną "Perspektywy” i jest skierowane do osób reprezentujących działy promocji, marketingu i współpracy międzynarodowej uczelni.

W ramach wydarzenia będziemy rozmawiać na temat budowania marki uczelni, a całość poprowadzą eksperci z firmy Facebook (Mateusz Wyszyński, Client Solutions Manager CPG, Facebook oraz Łukasz Więckowski, Client Solutions Manager CEE, Facebook) oraz ekspert akademicki (Grzegorz Mazurek, Prorektor w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie).

Celem projektu jest budowanie świadomości na temat roli mediów społecznościowych w kształtowaniu wizerunku szkoły wyższej w kraju i za granicą oraz przekazanie środowisku akademickiemu wiedzy i praktycznych umiejętności w tym zakresie.

Przypominamy, że szkolenie jest skierowane do uczestników konferencji "Studenci Zagraniczni w Polsce 2019". Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Warto uczyć się od najlepszych!

Serdecznie zapraszamy do udziału: http://www.studyinpoland.pl/konferencja2019/uczelnia-w-mediach-spolecznosciowych

Organizatorzy