Serdecznie zapraszamy uczelnie "Study in Poland" do udziału w największych rosyjskich targach rekrutacyjnych "Education & Career", które odbędą się w Moskwie w dniach 16-17 marca 2019. Co roku targi odwiedza ok. 25 tysięcy uczestników, a udział w nich bierze blisko 300 uczelni z Rosji i świata.

Targi odbywają się w centrum stolicy Rosji, w centrum wystawienniczym „Gostinnyi Dvor”, znajdującym się w odległości niecałych 400 metrów od Kremla – jesteśmy więc w samym centrum metropolii podczas trwania imprezy targowej!

W 2018 roku studiowało w Polsce 1077 Rosjan (rok wcześniej było ich 1055), to potwierdza potrzebę i efektywność działań na rynku rosyjskim.

Targi rekrutacyjne „Education & Career” w Moskwie to największe i najlepiej wypromowane wśród młodzieży wydarzenie tego typu w regionie. Impreza jest objęta patronatem Ministerstwa Nauki i Edukacji Federacji Rosyjskiej, władz moskiewskich oraz Rady Rektorów Uczelni Moskiewskich.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy serdecznie zaprasza do udziału w moskiewskich targach w ramach wspólnego stoiska "Study in Poland". Kwestie wizowe, ubezpieczenie, zakwaterowanie i dojazd uczestnicy targów załatwiają we własnym zakresie.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 22 lutego 2019 r.

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół „Study in Poland”

Dodatkowe informacje:
Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.