Przed nami publikacja, która rokrocznie elektryzuje środowiska edukacyjne, ambitnych uczniów i ich rodziców, śledzona przez uczelnie zainteresowane kandydatami na studia z najlepszych szkół. Już 9 stycznia Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" ogłosi wyniki 22. Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020. Uroczystość odbędzie się 9 stycznia 2020 r. w Auli Głównej SGH w Warszawie.

Na wyniki Rankingu Liceów i Techników Perspektyw czekają nie tylko szkoły poddawane ocenie, ale – przede wszystkim – młodzież zainteresowana najlepszym przygotowaniem do przyszłych studiów. Publikacja wyników poprzedniej edycji przyniosła aż 724 cytowania w tytułach prasowych (źródło: IMM, styczeń 2019). Wg Google Analytics na portalu Perspektywy.pl ranking śledziło w styczniu tego roku 383 tysiące unikalnych użytkowników dokonując 2.375.000 odsłon podczas 652 tysięcy sesji!

W wydarzeniu weźmie udział ponad 400 osób, w tym 300 uczniów-maturzystów 2020 z najlepszych liceów i techników w kraju. Gośćmi oficjalnymi będą przedstawiciele MEN oraz MNiSW, a także władze samorządowe wszystkich województw, prezydenci miast, kuratorzy oświaty, dyrektorzy okręgowych komisji egzaminacyjnych, dyrekcje i nauczyciele najlepszych szkół, media.

Parterami 22.edycji rankingu, obok Szkoły Głównej Handlowej - Partnera Głównego  i Gospodarza ogólnopolskiej Gali, będą także: Akademia Górniczo-Hutniczna w Krakowie, Politechnika Gdańska, Politechnika Wrocławska, Politechnika Śląska w Gliwicach, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W pozawarszawskich uczelniach partnerskich odbędą się gale regionalne - Wielkopolska, Pomorska, Dolnośląska i Śląska wskazujące najlepsze w tych województwach licea i technika. Można jeszcze dołączyć do elitarnego grona kontaktując się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Perspektywy

Zapraszamy na uroczystość: Aula Główna SGH, al. Niepodległości 162, Warszawa, godz. 12.00-14.30.

www.licea.perspektywy.pl

www.technika.perspektywy.pl