Serdecznie zapraszamy wszystkie uczelnie zainteresowane rekrutacją studentów z Białorusi do udziału w Międzynarodowych Targach Edukacyjnych "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku - w dniach 13-15 lutego 2020. W 2018/19 roku na polskich uczelniach studiowało 7314 Białorusinów (rok wcześniej było ich 6044), co stanowi obecnie 9% ogólnej liczby studentów zagranicznych w Polsce. Jest to druga grupa narodowościowa (po Ukraińcach) pod względem liczebności.

Rynek białoruski jest jednym z priorytetowych kierunków rozwoju i obecności programu "Study in Poland" - ze względu na swój potencjał rozwoju, a także imponujący wzrost liczby studentów, który odnotowujemy z roku na rok. Dlatego, mimo pewnych trudności formalnych, nie rezygnujemy z obecności na Białorusi - chcemy dać jasny sygnał, że uczelnie Polskie są dobrym partnerem w procesie umiędzynarodowienia dla Białorusinów, a młodzież tego kraju może także liczyć na wsparcie w procesie poszukiwania swojej drogi życiowej ze strony polskich uczelni.

Po wymuszonej przerwie ubiegłorocznej, wracamy na targi "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku z wielkim stoiskiem narodowym - chcąc dać przestrzeń i możliwość udziału w tej imprezie targowej jak największej liczbie uczelni "Study in Poland".

Uwaga: w tym roku organizatorzy zapowiedzieli jako miejsce targów Pałac Sztuki przy ul. Kozlova 3.

Godziny targów: 13-14 lutego - 10.00-18.00; 15 lutego - 10.00-16.00

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach "Obrazowanie i Kariera" w Mińsku!

Termin nadsyłania zgłoszeń - 17 stycznia 2020.

Zgłoszenie udziału

Informacje dodatkowe: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: www.expoforum.by

Mając na uwadze możliwość wystąpienia problemów formalnych, związanych z udziałem uczestników zagranicznych (choć ze swojej strony poczyniliśmy wszelkie kroki zabezpieczające udział w imprezie i jesteśmy dobrej myśli) zalecamy uczestnikom wykupienie biletów lotniczych z opcją zwrotu lub wymiany oraz nie dokonywanie bezzwrotnych rezerwacji hotelowych.

Zgłoszenie udziału