Statystyki z ubiegłego roku pokazują, jak wielki potencjał marketingowy dla uczelni niesie w sobie największa cykliczna kampania informacyjno-edukacyjna dla maturzystów: 125 tysięcy gości, 148 wystawców – w tym 21 uczelni zagranicznych, 400 prezentacji, spotkań i warsztatów przygotowanych przez szkoły wyższe. Wielkie zainteresowanie mediów regionalnych i ogólnopolskich. We wrześniu 2019 nie będzie inaczej!

Salon Maturzystów Perspektywy 2019 odbędzie się we wrześniu w 16 miastach w Polsce, jego ostatnią edycję odwiedził niemal co trzeci maturzysta. To tutaj, na Salonie, matura spotyka się ze studiami. Przyszli maturzyści wybierają przedmioty, które będą zdawać na maturze i poszukują informacji gdzie ubiegać się o przyjęcie na wyższą uczelnię w kraju lub za granicą.

Podczas Salonu maturzyści mogą uzyskać komplet informacji na temat matury, z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, od ekspertów Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, jak również na temat wymagań rekrutacyjnych bezpośrednio od uczelni z całej Polski - co pozwala im odpowiednio wcześnie zaplanować egzamin maturalny i wybrać właściwe przedmioty dodatkowe.

Poza ofertą edukacyjną uczelni z regionu i z całej Polski, spotkaniami maturalnymi odwiedzający Salon będą mogli uczestniczyć w spotkaniach warsztatowych, prezentacjach uczelni, pokazach efektywnych metod nauki i przełamywania maturalnego stresu oraz będą mieli możliwość konsultacji z fachowymi doradcami kariery.

Jest nam miło poinformować Państwa, że do kalendarza wrześniowych spotkań z maturzystami dołączył Kielecki Salon Maturzystów. Odbędzie się on 25 września na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. Serdecznie zapraszamy uczelnie zainteresowane spotkaniem z maturzystami z województwa świętokrzyskiego do udziału w tym Salonie!

Więcej informacji: www.salonmaturzystow.pl