W dniach 25-26 czerwca odbędzie się w Zabrzu doroczna Narada konsultacyjna programu "Study in Poland". Gospodarzem Narady będzie Politechnika Śląska, a jej partnerem miasto Zabrze. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie uczelnie uczestniczące w "Study in Poland"!

Celem narady jest podsumowanie realizacji programu „Study in Poland” w mijającym roku akademickim, przyjęcie zasad i planu działań w roku akad. 2018/19, a także omówienie priorytetów na lata 2019-2021. Mijająca edycja była wyjątkowa pod wieloma względami: od uruchomienia Akademii Internacjonalizacji, gdzie omawiane są najbardziej aktualne i wymagające uwagi tematy z zakresu umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego, poprzez rekordowe zainteresowanie konferencją „Studenci zagraniczni w Polsce 2018”, aż po misje edukacyjne mające na celu otwarcie nowych rynków rekrutacyjnych: Uzbekistanu oraz Indii. Plany na kolejne lata są równie ambitne. Będziemy dyskutować o nich w Zabrzu.

Prosimy o wpisanie tej daty już teraz do Państwa kalendarzy! Tradycyjnie, sugerujemy udział w naradzie Rektora lub Prorektora odpowiadającego za międzynarodową promocję i współpracę uczelni, Pełnomocnika ds. programu „Study in Poland” oraz dyrektorów lub przedstawicieli pionów promocji i współpracy międzynarodowej.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony Narady pod adresem: www.studyinpoland.pl/narada2018. Znajdują się na niej niezbędne informacje organizacyjne, w tym szczegółowy program spotkania, a także formularz rejestracyjny on-line.

Termin zgłoszeń: 18 czerwca 2018

Z poważaniem

Zespół "Study in Poland"

Dodatkowe informacje:
Julia Łysik, tel. 22 628 58 62 wewn. 15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zdjęciach: Narada programowa "Study in Poland" 2017