17 kwietnia br. Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" ogłosi wyniki Rankingu Studiów Inżynierskich Perspektywy 2018 oceniającego 21 najpopularniejszych kierunków studiów technicznych prowadzonych w polskich uczelniach. Odbędzie się to w warszawskim hotelu "Hilton", podczas II Forum Liderów Kształcenia Inżynierskiego. Podobnie jak w roku ubiegłym, nagrodzone zostaną po trzy najlepsze wydziały w każdym ocenianym kierunku studiów.

Edukacja inżynierska jest jednym z ważnych czynników rozwoju kraju i ma szczególną pozycję w budowaniu marki polskiego szkolnictwa wyższego. Idei tej służyć będzie debata podczas II Forum Liderów Kształcenia Inżynierskiego, które zostanie przeprowadzone przy współudziale środowisk biznesowo-przemysłowych z kraju i zagranicy. Gala Rankingu Studiów Inżynierskich będzie finałowym elementem Forum.

W Rankingu Studiów Inżynierskich ocenione zostaną (z przyporządkowaniem do wydziału) następujące kierunki studiów:

automatyka i robotyka * architektura * biotechnologia * budownictwo * elektrotechnika * elektronika i telekomunikacja * energetyka * fizyka techniczna * geodezja i kartografia * górnictwo i geologia * informatyka * inżynieria biomedyczna * inżynieria chemiczna i procesowa * inżynieria materiałowa * inżynieria środowiska * logistyka * mechanika i budowa maszyn * mechatronika * technologia chemiczna * transport * zarządzanie i inżynieria produkcji

Ranking przygotowywany jest z myślą o najambitniejszych kandydatach na studia. Chcemy, żeby dowiedzieli się oni o Państwa Wydziale i kierunkach jak najwięcej! Dlatego zachęcamy do dodatkowej promocji Waszej oferty przy tej okazji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty reklamowej gwarantującej obecność w dwóch kolejnych wydaniach miesięcznika "Perspektywy":

  • w kwietniowym wydaniu Perspektyw, dedykowanym Rankingowi Studiów Inżynierskich 2018 oraz
  • w wydaniu majowym z Rankingiem Szkół Wyższych oraz Rankingiem Kierunków Studiów 2018
  • w serwisie Rankingu Studiów Inżynierskich

Z przyjemnością informujemy, że rankingowe wydania "Perspektyw" czynią z naszego miesięcznika lidera kategorii "Najpopularniejszych Mediów" w badaniach Instytutu Monitorowania Mediów.

Wg statystyk Google Analytics publikacja ubiegłorocznego rankingu na portalu Perspektywy.pl spowodowała dokonanie 1 948 366 odsłon wygenerowanych przez 311 679 unikalnych użytkowników. Mamy podstawy sądzić, że tegoroczne wyniki będą jeszcze lepsze!

Więcej o możliwościach promocyjnych na stronie: www.perspektywypress.pl

Strona rankingu: http://engineering.perspektywy.pl