Wieloletni uczestnicy programu „Study in Poland” zapewne już nie wyobrażają sobie kwietnia bez udziału w targach w Kijowie - nic dziwnego bierzemy udział w tej imprezie już po raz dwudziesty pierwszy! Rekrutujemy tu zresztą regularnie dwa razy do roku: w kwietniu i listopadzie, a stoisko programu "Study in Poland" w każdej edycji targów jest niezmiennie duże i zauważalne, żeby móc zmieścić wszystkich uczestników oraz przyciągnąć jak najwięcej młodzieży! Tej wiosny targi ”Osvita ta kar’era” odbędą się w Kijowie w dniach 19-21 kwietnia.

Ukraina pozostaje jednym z priorytetowych kierunków promocji polskich uczelni uczestniczących w programie „Study in Poland”.  Studenci z Ukrainy już od wielu lat stanowią najliczniejszą grupę narodowościową na polskich uczelniach, wg danych GUS w roku akademickim 2016/2017 przyjechało ich do Polski ponad 35 tysięcy – ponad 7 tysięcy więcej w porównaniu z rokiem poprzednim. I zainteresowanie studiami w Polsce wśród młodzieży ukraińskiej wciąż rośnie!

Targi rekrutacyjne ”Osvita ta kar’era” w Kijowie to największe i najlepiej wypromowane wśród młodzieży wydarzenie tego typu na Ukrainie. Impreza jest objęta patronatem Ministerstwa Edukacji Ukrainy.

Miejsce imprezy pozostaje bez zmian – Chreszczatik 2, Ukraiński Dom.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach w ramach wspólnego stoiska „Study in Poland”.

Na zgłoszenia czekamy do 30 marca 2018 r.

Więcej informacji

W razie pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół „Study in Poland”

Zgłoś udział