Uczelnie zainteresowane promocją swojej oferty edukacyjnej na zachodniej Ukrainie serdecznie zapraszamy do udziału w targach "Wyższa Osvita 2018" w dniach 23-24 marca 2018 we Lwowie.

Studenci z Ukrainy stanowią ponad połowę wszystkich studentów zagranicznych w Polsce - w roku akademickim 2016/17 naukę w Polsce pobierało 35 584 Ukraińców, ogólna liczba studentów zagranicznych w Polsce w tymże roku akademickim stanowiła 65 793 (dane pochodzą z raportu "Studenci zagraniczni w Polsce 2017").

Te dane statystyczne nie pozostawiają złudzeń - na Ukrainie trzeba być! A ze Lwowa i obwodu lwowskiego pochodzi największa (w stosunku do innych obwodów) liczba Ukraińców studiujących w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszamy zainteresowane uczelnie do zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej - już 23-24  marca 2018 na targach "Wyższa Osvita 2018", które odbędą się w Lwowskim Pałacu Sztuki w centrum miasta, przy ulicy Kopernika 17 (tuż obok Pałacu Potockich, aktualnie jednej z rezydencji Prezydenta Ukrainy).

Program "Study in Poland" był wielokrotnie we Lwowie. Targi "Wyższa Osvita 2018" są inicjatywą, podjętą przez International Education Center we współpracy z Lwowską Izbą Handlu i Przemysłu.

Lwowski Pałac Sztuki, poza obszernymi przestrzeniami wystawienniczymi, dysponuje również dużym audytorium, w którym codziennie odbywać się będą dwa spotkania - z uczniami lwowskich klas o profilu matematyczno-fizycznym oraz ze studentami.

Dodatkowe informacje:
Wioleta Kupiec
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.