Przedstawiciele Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy", zainteresowanych polskich uczelni i Ambasady RP w Seulu wspólnie promować będą polskie szkolnictwo wyższe podczas targów edukacyjnych „Study in Europe 2017” (European Higher Education Fair) organizowanych 28-29 października br. przez Delegaturę Unii Europejskiej w Seulu, przy współpracy z państwami członkowskimi UE oraz Ministerstwem Edukacji Korei.

W trakcie targów EHEF koreańscy kandydaci na studia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni z Europy reprezentowanych na ich stoiskach.

Na targach - które zostaną zorganizowane w Centrum Seulu (dokładna lokalizacja wydarzenia zostanie podana niebawem) - funkcjonować też będzie ogólne stoisko promujące polskie szkolnictwo wyższe obsługiwane przez Ambasadę RP w Seulu i Fundację Edukacyjną "Perspektywy". Wielkość stoiska "Study in Poland" zależeć będzie od liczby zainteresowanych polskich uczelni.

Zespół "Study in Poland"

Dodatkowe informacje:
dr Bianka Siwińska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 501 535 785