Rynek ukraiński przez wiele lat był traktowany jako priorytetowy kierunek rozwoju i obecności programu "Study in Poland" – byliśmy na targach regularnie dwa razy w roku, zawsze właśnie na targach w Kijowie stoiska były największe, a ich obsada z uczelni najliczniejsza. Nic dziwnego – z Ukrainy pochodzi połowa wszystkich studentów zagranicznych w Polsce.

W tym roku, mimo obiektywnych trudności pandemicznych, tradycyjnego stoiska "Study in Poland" na targach ukraińskich także nie mogło zabraknąć. Szczególnie, że kraj należy do tych "łatwiej osiągalnych" i perspektywicznych w warunkach pandemii, kiedy dalekie podróże wciąż wydają się dość abstrakcyjne.

W tym roku udział w targach "Education abroad" weźmiemy online. Impreza dedykowana studiom w Polsce odbędzie się 17-20 lutego 2021. Organizatorzy przekonują, że weszli poza granice kraju i wśród kandydatów znajdą się także młodzi ludzie z Kazachstanu, Kirgistanu i Mołdowy.

Żeby zapewnić uczelniom "Study in Poland" komfort pracy i większą rozpoznawalność, optymizować procesy przygotowawcze, a także móc kierować ruchem kilku czasem nakładających się na siebie imprez edukacyjnych, postanowiliśmy wykorzystać możliwości wirtualnej platformy Perspektyw, gdzie każdy uczestnik będzie miał własne stoisko wirtualne, zaaranżowane wg potrzeb. Stoiska mają dostęp do wspólnego czatu wydarzenia, a także własny czat z odwiedzającymi.

Ruch i zapytania z platformy targowej podczas imprezy "Education abroad" będzie kierowany na stoiska na platformie Perspektyw.

Stoisko trzeba będzie urządzić tylko raz na potrzeby wszystkich nadchodzących imprez targowych.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na targi "Education abroad" online!

Termin zgłoszeń upływa 15 lutego.

Więcej informacji: Julia Łysik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 22 821 90 27